Māksla rada pasauli! Mēs katrs esam pasaule. Cilvēkam ir dota ATBILDĪBA valdīt par pasauli Bībelē tā stāv rakstīts, vai ne tā?
Sociālā atbildība (par ko es te cepos) pieder visu radošo cilvēku klanam – mūziķiem, literātiem, dzejniekiem, fotogrāfiem, teātri režisoriem, vizuālo mākslu māksliniekiem.
Bet vai cilvēks var uzkonstruēt savu pasauli pats? Jā, var!
Cilvēks var sev radīt komfortablu pasauli, ja apkārtējā pasaule ir sajukuši prātā (paraugs par kovidu, badu Āfrikā.).
Genoms ir teksts-informācija, ja gribat Alfa un Omega. Cilvēkam tāpat pieder pašam savs stāsts (his story) un kopējs stāsts Pasaules virzība.
Intuīcija savienojumā ar drosmi mesties aizā (kas būs tas būs apziņas stāvoklī) arī rada jaunas realitātes.
Tāpat jaunas realitātes rada beznosacījuma mīlestības akts, to apraksta Vēdās (tantras meditācija divatā , bieži tulkotajos avotos “sekss”) pavisam daudz apraksta Bībelē (Jēzus ļaušanās tikt sistam pie staba). Esot pie krusta viņš apskauj cilvēkus-Pasauli.

Tā kā laika kā atsevišķas dimensijas faktiski nav, arī šodien es varu palīdzēt Jēzum nest viņa krustu 2000 gadu
tālā pagātnē slavējot un sakot PALDIES.

Vienīgais, ko cilvēks nedrīkst darīt ir palaist hadronu pretkūļu paātrinātāju apakšŠveicē. Tikai tāpēc, ka nav tik gudra citplnētieša, kas spēj to novērot un superdatora, kurš spēj daļina fotogrāfijas saglabāt un apstrādāt. Daļiņām arī sāp. 

Ikviens cilvēks ir personība un Dievs arī ir personība (ar brīvu gribu un taisnīguma izjūtu).
Šajā video runā par bio robotiem, jā, tādus var mākslīgi radīt un tie var radīt jaunu realitāti paši, kā atpazīt, ka sarunājos ar cilvēku zombiju
— viņos nav Dievišķās dzirksts=Mīlestības sirdī un spējas iztēloties. Iztēle ir ļoti svarīga cilvēka sastāvdaļa, tā mūs atšķir no dzīvniekiem un nozombētiem (TV, ziņas, velni= psihiskās slimības) cilvēkiem. Ko darīt, lai nekļūtu par zombiju? Veic mājokļa un savas sirds inventarizāciju.
Kā to izdarīt? Tikai lūgšanas, Svēto rakstu lasīšana, sports, radošas nodarbes, protams visu mākslu patērēšana.
Citu recepti iedot nevaru. Šīs video ir Interneta Pērle, labprāt padiskutētu ar šiem cilvēkiem klātienē.

Наблюдатель. Реальность как галлюцинация. Эфир 13.11.2018
Телеканал Культура